історія і політика

10 цікавих фактів про те, що раніше вважалося непристойним.

Часи міняються, і разом з ними міняються і погляди. Те, що раніше вважалося непристойним, тепер здається абсолютно нормальним, також як і те, що в одних країнах вважають негожим і жахливим, в інших – сповна буденним. Давайте взнаємо декілька нових фактів на цю тему.
1. У салонах XIX століття вважалося непристойним, якщо чоловік запрошував танцювати одну пані більше 3 разів. Вже після другого танцю він повинен був оголосити заручини.

Як Росія продала Аляску

30 березня 1867 територія Російської імперії зменшилася на трохи більше півтора мільйонів квадратних кілометрів. Рішенням імператора і самодержця російського Олександра II територія Аляски і група Алеутських островів поблизу неї були продані Сполученим Штатам Америки. Навколо цієї угоди донині ходить безліч чуток - « Аляску не продали, а лише здали в оренду.

Деякі факти про монархів

Єдиним місцем у Великобританії, куди не може увійти король або королева, є Палата Общин. Цю традицію ввели депутати після того, як в 1642 році король Карл Перший спробував заарештувати п'ятеро членів Палати Общин за антироялістські погляди. Королі можуть хоч і дуже багато що, але не все.
Китайський імператор Цяньлун стратив поетів за написання сумних віршів.

Велика Китайська стіна

Одне з нових семи чудес світу — Велика Китайська стіна. У тому, що вона «Велика» сумніватися не доводиться — 8851,9 км довжини з урахуванням вигинів і відгалужень, cредня ширина стін 5,5 м (6,5 м біля основи), висота в різних місцях доходить до 10 метрів. На відстані до 200 метрів (стільки приймали за «політ стріли») один від одного по всій довжині стіни розташовані сторожові вежі. Основним призначенням цих веж було оповіщення про настання ворога. Так вночі оповіщення про тривогу передавалося від однієї башти до іншої за допомогою розпаленого вогню, вдень за допомогою димів.

Цікаві факти про Адольфа Гітлера

Адольф Гітлер (1889-1945) — основоположник націонал-соціалізму, засновник тоталітарної диктатури Третього рейху, верховний головнокомандувач збройними силами Німеччини в Другій світовій війні. Незважаючи на всю його сутність, Гітлер був давольно цікавою особистістю і з ним пов’язано багато цікавих фактів.
1. Мати Адольфа Гітлера хотіла зробити аборт, але лікарі її вмовили цього не робити.
2. Щоб привчити німців до порядку, Гітлер наказав розстрілювати за безквитковий проїзд.
3. У Гітлера не було одного яєчка.

Сторінки