цікаві статті

Найнебезпечніші міста для життя

1. Дзержинськ, Росія
Це місто зберігає в собі безліч відходів від хімічної промисловості. Рівень забруднення води вище норми в 17 мільйонів разів. Чисельність населення тут приблизно 300 тисяч чоловік, а тривалість життя в середньому не перевищує 45 років.
У місті знайшли поклади свинцю і кадмію та одразу ж прийняли рішення про побудову заводів з переробки важких металів. Як і в інших містах, в результаті забрудненість повітря перевищує норму в 4 рази, а люди важко хворі зараженням крові, у них часто проявляється нудота і блювота.

15 маловідомих фактів про жирафів

1. Жирафи - єдині тварини, які не вміють позіхати. Практично всі теплокровні і холоднокровні періодично розорюють пащу в спробі насититися киснем - цим грішать птиці, риби і ссавці. Середньостатистична людина позіхає за своє життя близько 250 тисяч разів. Але жираф не такий. Він за все життя не позіхає жодного разу. Принаймні, за всю історію спостережень за жирафами вченим не вдалося застати за цим заняттям жодного довгошийого.

10 цікавих фактів про те, що раніше вважалося непристойним.

Часи міняються, і разом з ними міняються і погляди. Те, що раніше вважалося непристойним, тепер здається абсолютно нормальним, також як і те, що в одних країнах вважають негожим і жахливим, в інших – сповна буденним. Давайте взнаємо декілька нових фактів на цю тему.
1. У салонах XIX століття вважалося непристойним, якщо чоловік запрошував танцювати одну пані більше 3 разів. Вже після другого танцю він повинен був оголосити заручини.

10 цікавих фактів про Австралію

1 . Найбільше у світі пасовище.
У Південній Австралії знаходиться найбільше в світі пасовище. Воно називається Анна Крик і площа займає 34 квадратних кілометри. Вражаюче , але площа пасовища здатна покрити всю території Бельгії . Така територія здатна випасати приблизно 16000 голів великої рогатої худоби. Однак , в даний час ця кількість скоротилася всього до 2 тисяч голів у зв'язку з посухою.
2 . Чому Канберра є столицею Австралії?

25 неймовірних фактів з життя комах

1. Комахи - перші живі істоти, які з'явилися на Землі, більше 400 млн років тому. З тих пір вони пережили п'ять масових катаклізмів і виявилися більш живучими, ніж тіранозаври.
2. Зараз у світі налічується близько 20 тис. видів бджіл. А щоб виробити 500 г меду, одній бджолі необхідно 10 млн разів злітати від вулика до квітки і назад.
3. Самка таргана здатна за рік відкласти більше двох мільйонів яєць. Крім того, тарган може дев'ять днів жити без голови.

Сторінки