Очевидне неймовірне у Всесвіті

Сучасна наука все ще мало знає про відкритий космос, але навіть при такому розкладі попадаються дивовижні речі.
Легкість
Факт: якби можна було опустити Сатурн у воду, він би поплив. Щільність Сатурна така низька, що якби можна було опустити планету в гігантський склянку з водою, вона б не потонула. Щільність Сатурна 0.687 г/см3, води 0.998 г/см3.
Постійно в русі
Факт: ми рухаємося крізь космос зі швидкістю 530 км / сек. За підрахунками, наша галактика Чумацький Шлях обертається зі швидкістю 225 км / сек. До того ж галактика рухається крізь космос зі швидкістю 305 км / сек. Через 1 хв ми вже на 19 тис км далі від місця, де були тільки що.
Прощавай, старий друг!
Факт: Місяць віддаляється від Землі. Щороку Місяць на 3.8 см далі від Землі. Це викликано приливними ефектами. У результаті Земля обертається все повільніше, на 0.002 сек на день. Вчені не знають напевно, як була створена Місяць, але деякі загальні теорії припускають, що якийсь об'єкт розміром з Марс врізався в землю, при цьому відламавши Місяць від поверхні планети.
Стародавній світ
Факт: світлу, що досягло землі зараз, насправді 30 тис років. Енергія сонячного світла, який ми бачимо зараз, утворилася в центрі Сонця 30 000 років тому. Велику частину цього часу енергія витратила на те, щоб пройти через атоми Сонця і 8 хв, щоб досягти Землі.
Сонячна дієта
Факт: Сонце втрачає мільярд кг в сек за сонячних вітрів Сонячні вітри заряджені частинки, викинуті з поверхні сонця через високу температуру корони і кінетичної енергії. Ви знали, що сонячної енергії розміром з головку шпильки досить, щоб убити людину на відстані 160 км?
Великий ківш НЕ сузір'я
Факт: Великий ківш НЕ сузір'я, а астеризм Астерізм - легко помітна група зірок, що має історично усталене самостійну назву. Астерізм може складатися із зірок одного або декількох сузір'їв. У випадку з Великим Ковшем, він складається з 7ми найяскравіших зірок Великої Ведмедиці.
Зірка Георга
Факт: Уран спочатку називався Зірка Георга Коли в 1781 р Вільям Гершель відкрив Уран, він був удостоєний честі назвати його. Гершель вибрав Зірка Георга на честь свого нового покровителя короля Георга III. Остаточно ж Ураном планета стала називатися тільки після того, як видавництво Морського альманаху Його Величності HM Nautical Almanac Office в 1850 році саме закріпило цю назву в своїх списках.
Супутники
Факт: у Землі є супутники, крім Місяця Це практично правда. Існує кілька навколоземних об'єктів, які в популярній літературі іноді називають другими місяцями або другими супутниками. Квазіспутнікі, як Куітні, троянські астероїди, Крім того, можливий захоплення Землею тимчасових супутників, орбіта яких є нестійкою.
Музика Сонця
Факт: активність сонячних плям може бути однією з причин прекрасного звуку скрипок Страдіварі. Антоніо Страдіварі вважається самим великим скрипковим майстром. Він жив в Італії в к. 17-18 ст. Вчені не могли вирішити, що ж такого особливого було в його скрипках, але напевно лісоматеріал грав важливу роль. З 1500Е по 1800е рр. земля пройшла через невеликий льодовиковий період через зрослу вулканічної активності і зниженій активності сонця. У результаті цього похолодання вид дерев, які використовував Страдіварі для своїх скрипок, був особливо твердим. Тверда деревина добре підходить для таких виробів. Може бути, якби Страдіварі жив в інший час, його роботи так не цінувалися б.
Холодне зварювання
Факт: якщо 2 шматочки металу стикнулися в космосі, то вони міцно сплавляться. 2 шматки металу без жодного покриття на них стануть одним цілим у вакуумі космосу. Таке на землі не відбувається, так як атмосфера утворює шар окисленого матеріалу між поверхнями. Такий ефект міг би стати проблемою для космічних станцій, але так як більша частина використовуваних інструментів принесена з землі, вони вже покриті окисленим матеріалом. Фактично, єдиним доказом такого процесу служать спеціально проведені експерименти.