Найнебезпечніші міста для життя

1. Дзержинськ, Росія
Це місто зберігає в собі безліч відходів від хімічної промисловості. Рівень забруднення води вище норми в 17 мільйонів разів. Чисельність населення тут приблизно 300 тисяч чоловік, а тривалість життя в середньому не перевищує 45 років.
У місті знайшли поклади свинцю і кадмію та одразу ж прийняли рішення про побудову заводів з переробки важких металів. Як і в інших містах, в результаті забрудненість повітря перевищує норму в 4 рази, а люди важко хворі зараженням крові, у них часто проявляється нудота і блювота.
2. Азербайджан, Сумгаїт
Місто служило місцем для відходів важкої хімічної промисловості всього Радянського союзу. Його населення на сьогоднішній день налічує близько 300 тисяч жителів, у яких проявляються різні захворювання, а діти народжуються з генетичними відхиленнями.
3. Вапі, Китай
Це місто вважається найбільш забрудненим в Китаї, це головне місто з виробництва свинцю, що спричинило за собою перевищення всіх норм забруднення і в повітрі, і в ґрунті, і у воді. Вапі нараховує в собі більше тисячі промислових заводів, рівень забруднення води перевищує норму в 100 разів, а повітря повне важкими металами. Заражено тут більше 70 тисяч чоловік, багато хто має хронічні й невиліковні хвороби. Всьому виною є радіація, від якої постраждало більше 5 мільйонів чоловік, які живуть на цій території.