10 цікавих фактів про Австралію

1 . Найбільше у світі пасовище.
У Південній Австралії знаходиться найбільше в світі пасовище. Воно називається Анна Крик і площа займає 34 квадратних кілометри. Вражаюче , але площа пасовища здатна покрити всю території Бельгії . Така територія здатна випасати приблизно 16000 голів великої рогатої худоби. Однак , в даний час ця кількість скоротилася всього до 2 тисяч голів у зв'язку з посухою.
2 . Чому Канберра є столицею Австралії?
Існує помилкова думка , що найбільше місто в світі Сідней є столицею Австралії. Це не так. Між Мельбурн і Сіднеєм був досягнутий компроміс , в якому столицею обрали Канберри . Вона розташовується від Сіднея на відстані в 248 кілометрів і від Мельбурна в 483 кілометри.
3 . Найбільший риф на землі.
Найбільшим на землі кораловим рифом вважається великою Бар'єрний риф . Він же саме велике органічне формування на Землі , так як його довжина досягає 2000 кілометрів. Цей риф знаходиться біля берегів Квінсленда , в Кораловому морі.
4 . Австралія стала домом для 160 тисяч ув'язнених.
У той час , коли Австралійський континент був виявлений Великобританією , то прийняли рішення використовувати це місце для того , щоб тримати тут тисячі ув'язнених. На континент почали переправляти 160000 ув'язнених британців. Багато хто не пережили довгий переїзд в корабельних трюмах , які тривав протягом восьми місяців. А ті , що вижили ув'язнені стали першими жителями цієї країни. На сьогоднішній день 25 % всіх жителів Австралії є предками злочинців.
5 . У Австралійських Альпах випадає більше снігу , ніж у Швейцарських .
З півночі на південь , через Квінсленд , Південний Уельс і Вікторію , на 3500 кілометрів розтягнувся великий вододільний хребет . Австралійські Альпи є його частиною. Взимку тут випадає дуже багато снігу , і ця кількість перевищує навіть кількість опадів , які випадають в Швейцарських Альпах.
6 . В Австралії існує служба під назвою « Літаючий доктор».
Ця служба призначена для того , щоб надавати невідкладну допомогу жителям , які проживають у віддалених регіонах. « Літаючий доктор » - організація некомерційна , часто рятує життя людям , які не мають можливості дістатися до лікарні .
7 . Сіднейська опера є одним з самим незвичайних театрів у світі.
Цей оперний театр вважається символом не тільки Сіднея , але і всієї Австралії.
8 . Австралії є домом для 100 мільйонів овець.
120 мільйонів цих тварин налічувалося в Австралії в 2000 році. Однак посуха і падаючий попит на шерсть знизив їх кількість до 100 мільйонів . Дивно , що овець в цій стані в 5 разів більше , ніж жителів . А проживає не території Австралії всього 20 мільйонів громадян.
9 . Австралії належить найбільша частина Антарктики.
Австралійська Антарктична територія - частина Антарктики. Вона перейшла в правління Австралії від Великобританії в 1933 році. Площа , яка належить Австралії дорівнює 5900000 квадратних кілометрів.
10 . Найдовший паркан у світі.
Цей паркан будувався протягом 5 років , з 1880 по 1885 рік, для захисту від вторгнення собак Дінго в південно -східну частину континенту , яка є родючим . Завдяки цього паркану були захищені отари овець південного Квінсленда . Довжина огорожі становить 5614 кілометрів , що робить його найдовшим парканом у світі.