Календарне планування з трудового навчання 1 клас 2016-2017 н.р.

Календарне планування з трудового навчання 1 клас 2016-2017 н.р. скачати в архіві

Тема уроку

Вступ. Місце праці та професії в житті людини. Правила організації робочого місця на уроці. Практичне ознайомлення з матеріалами  та інструментами. Загальні правила безпеки життя на уроках

Папір та його призначення. Загальні відомості про виробництво паперу. Якість паперу. Види і властивості паперу. Практична робота: Рвана аплікація «Гроно калини»

Властивості паперу. Рвання паперу. Послідовність дій під час виготовлення аплікації з рваних частин паперу. Практична робота: Виготовлення аплікації з рваних частин паперу Диво-дерево»

Різання паперу ножицями. Різання по прямій лінії і по лінії згину. Інструменти та пристосування для різання паперу. Практична робота: Аплікація «Веселі ніжки»

Як розмічати деталі за шаблонами і трафаретами? Вирізування деталей з паперу Практична робота: Аплікація «Смачні фрукти»

Природні матеріали та їх використання для виготовлення виробів. Екскурсія «Що нам подарували дерева у казковому лісі». Як підготувати листя до аплікації? Якими інструментами будемо користуватися?

Робота з природними матеріалами. Практична робота:  Виготовлення аплікацій з природних матеріалів з використанням клеєного способу з’єднання. Аплікація «Метелик»