Урок 43. Практична робота 11. Створення складених векторних зображень.

Цілі:
навчальна: закріпити навички створення складених векторних зображень;
розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: формування знань, умінь і навичок 
Хід уроку
І. Організаційний етап

Урок 42. Практична робота 10. Створення простих векторних зображень.

Цілі:
навчальна: закріпити навички створення простих векторних зображень;
розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: формування знань, умінь і навичок 
Хід уроку
І. Організаційний етап

Урок 41. Алгоритм побудови зображення з графічних примітивів. Створення малюнків з кривих і ламаних. Додавання тексту до графічних зображень та його форматування. Групування і вирівнювання об’єктів. Багатошарові зображення, розміщення об’єктів у шарах.

Цілі:
  • навчальна:  познайомити учнів з плануванням побудови зображення та створенням малюнків на основі даного плану з графічних примітивів. Ознайомити учнів як створювати малюнки з кривих і ламаних і як додати текст до графічного зображення та форматування тексту в графічному редакторі Inkscape;
  • розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;

Народні казки

Про правду i кривду
1.Питання брата
2.Суперечка дядька і небіжа
3.Де знайти правду?
4.Багатство дядька
5.Необмірковане діло
6.Розмова між чортами
7.Допомога небіжа для людей
8.Королівство
9.Спроба дядька
10.Смерть дядька
 
Мудра дівчина
1. Суперечка братів.
2. Похід до пана.
3. Розсудливість пана.
4. Розумна дівчина Маруся.
5. Похід Марусі до пана.
6. Мудрість Марусі.
7. Помилка пана
 

Урок 40. Векторний графічний редактор. Особливості побудови й опрацювання векторних зображень. Засоби векторного графічного редактора.

Цілі:
  • навчальна: ознайомити учнів з поняттям векторного графічного редактора, особливостями побудови й опрацювання векторних зображень;
  • розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань; 

Сторінки